×

tüm ürünlerde ücretsiz kargo ve aynı gün kargo fırsatı

+90 507 730 2703 - 541 939 1358
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

BIFO

Marka
53,00TL
SC-LC SM 50/125 OM2 FİBER OPTİK PATCH CORD 1MT..
57,00TL
SC-LC SM 50/125 OM2 FİBER OPTİK PATCH CORD 1MT..
53,00TL
LC-LC SM 9/125 FİBER OPTİK PATCH CORD 1MT Duplex..
53,00TL
SC-SC SM 9/125 FİBER OPTİK PATCH CORD 1MT Duplex..
148,00TL
F/O SC DUPLEX 12 PORT 19 inç 1U PATCH PANEL TİP SONLANDIRMA RAYLI EK KASETLİ Rack Mount Fiber Optik ..
148,00TL
F/O SC DUPLEX 24 PORT 19 inç 1U PATCH PANEL TİP SONLANDIRMA RAYLI EK KASETLİ Rack Mount Fiber Optik ..
57,00TL
LC-LC SM 9/125 FİBER OPTİK PATCH CORD 2MT Duplex..
57,00TL
SC-SC SM 9/125 FİBER OPTİK PATCH CORD 2MT Duplex..
59,00TL
SC-LC MM 50/125 OM2 FİBER OPTİK PATCH CORD 3MT..
58,00TL
LC-LC SM 9/125 FİBER OPTİK PATCH CORD 3MT Duplex..
59,00TL
SC-LC SM 9/125 FİBER OPTİK PATCH CORD 3MT Duplex..
69,00TL
SC-LC MM 50/125 OM2 FİBER OPTİK PATCH CORD 5MT..
177,00TL
1 LC 1000Base-SX port Maksimum Mesafe: # 220 m (62.5 µm core diameter, 160 MHz/km bandwidth) # 275 m..
177,00TL
1 LC 1000Base-LX Port J4859C Maksimum Mesafe: # 20km (single mode) J4859C-LL 100% HP Compatible 1000..
28,00TL
Kablo Tipi Cat6 UTP LSZH Bakır Uzunluk 0,5 Metre 26AWG LSZH Kablolar yansa bile, geç yanan ve yangın..
29,00TL
Kablo Tipi Cat6 UTP LSZH Bakır Uzunluk 1 Metre 26AWG LSZH Kablolar yansa bile, geç yanan ve yangın e..
345,00TL
Özellikler : Standartlar : IEEE802.3u Fast Ethernet 10/100/1000 Base-TX ve 1000 Base-FX Konnektörler..
PC KOÇU

whatsapp hattı

bir tık uzağınızdayız.

whatsapp-destek